0
 
 
 

Wyróżnione

Nasi partnerzy

Płatności On-Line:

 

Sprzedaż ratalna

 

Znajdziesz nas na 

 

 

 

Combikol – wyposażenie łazienek

Prezentujemy Państwu rozbudowany asortyment akcesoriów łazienkowych pochodzących od sprawdzonych producentów, którzy cieszą się uznaniem Klientów. Sklep internetowy Combikol posiada w swojej ofercie między innymi meble łazienkowe Elita i Oristo, w postaci blatów, luster, czy szafek. Na naszej stronie znajdą Państwo także ceramikę sanitarną, taką jak umywalka z szafką bądź deski do WC i pisuary. Posiadamy eleganckie stelaże podtynkowe oraz dedykowane im przyciski.

Wśród wielu kategorii produktów dostępnych na naszej stronie nie mogło zabraknąć takich rozwiązań jak wanny:

  • - prostokątne,
  • - wolnostojące,
  • - akrylowe,
  • - z hydromasażem.


Wiemy że nasi Klienci mają zróżnicowany gust i potrzeby, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa również ofertę zawierającą brodziki i kabiny prysznicowe, dostępne w wielu różniących się wyglądem i wielościami modelach. Ponadto jako specjaliści w kwestii wyposażenia łazienkowego, naszym Klientom dostarczamy także baterie wannowe i umywalkowe, deszczownice oraz grzejniki, a także dodatki w postaci wieszaków i uchwytów.


Zachęcamy do obejrzenia oferowanych przez nas rozwiązań, a także odwiedzenia naszych salonów stacjonarnych na Śląsku.

img-stopka2

Salon Bielsko Biała

Odwiedzając nasz salon łazienek w Bielsku Białej bądź zapoznając się z bogatą ofertą sklepu internetowego, będą Państwo mieli okazję odbyć wyjątkową podróż po świecie ...

Salon Tychy

Odwiedzając nasz salon łazienek w Tychach bądź zapoznając się z bogatą ofertą sklepu internetowego, będą Państwo mieli okazję odbyć wyjątkową podróż po świecie pełnym różnorodnych kolorów, ciekawych kompozycji, wyróżniających się zmysłowością wzorów oraz nieszablonowych kształtów.

img-stopka3
© Copyright ecombikol.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Projektowanie sklepów internetowych CStore
Kontakt ze sklepem

Telefon: (32) 216-84-93 

Kom. 508 153 680

Email: sklep@combikol.pl