Zlewozmywaki granitowe

Istnieją trzy kwestie, które należy wziąć pod uwagę, wybierając zlewozmywak do swojej kuchni. Należy przemyśleć, jaki wariant jest nam potrzebny: czy zlew ma być jedno- czy dwukomorowy, jakiej wielkości i głębokości powinny być poszczególne komory, a także czy potrzebny jest ociekacz. Po drugie, przemyślmy koniecznie, jakie rozwiązanie będzie najtrwalsze, a wreszcie: jaki model będzie najlepiej prezentować się we wnętrzu.

Na co zwrócić uwagę, wybierając granitowy zlewozmywak?
Jak często i na jak wiele osób gotujemy w kuchni? Gdzie będziemy odkładać warzywa i owoce po umyciu? Czy potrzebujemy miejsca na suszarkę do naczyń? Wszystkie te pytania pozwalają odpowiedzieć na pytanie, jaki wariant granitowego zlewozmywaka będzie najbardziej praktyczny w naszym domu. Proponujemy Państwu dziesiątki modeli. Znajdziecie tu między innymi rozwiązania dwukomorowe, gdzie druga komora jest nieco mniejsza i płytsza, przez co można odłożyć do niej umyte owoce do osuszenia. Oferujemy także wariant jednokomorowy z dużym ociekaczem, na którym zmieści się nawet sporej wielkości suszarka. Polecamy zwłaszcza model typu: 2 komory i osuszacz.

Zaleta granitowego zlewozmywaka: odporność
Dzięki wykorzystaniu krzemu czy żywic akrylowych, kamienne zlewy kuchenne są odporne na uszkodzenia mechaniczne, jak również na wysokie temperatury oraz środki na bazie kwasów. Można więc wylewać do nich gorącą wodę bez obaw o materiał, nic także nie stanie się, jeśli do środka spadnie kubek czy szklanka. Także stosowanie intensywnie czyszczących preparatów nie odbije się negatywnie na powierzchni.

Wyjątkowy materiał, oryginalny design
Kamień wygląda imponująco. Pasuje zarówno do aranżacji ultranowoczesnych, jak i do wnętrz klasycznych, a także do tych utrzymanych w stylu rustykalnym albo prowansalskim. W ofercie znajdziecie zarówno szeroką paletę barw (granit w kolorze piaskowym, szampańskim, grafitowym i innych) jak i kształtów: od prostokątnych i okrągłych modeli, aż po bardzo oryginalne sześcioboczne o ostrych oraz zaokrąglonych kątach.

Zlewozmywaki granitowe

© Copyright ecombikol.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Projektowanie sklepów internetowych CStore
Kontakt ze sklepem
GODZINY OTWARCIA:
Sklep Internetowy
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 16:00
Salon:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 16:00
Sobota - 9:00 - 14:00